Assassin’s Creed Odyssey: Ubisoft informuje o grudniowych nowościach i ogłasza konkurs

Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft opublikował na swoim kanale na YouTube filmik, w którym dwójka przedstawicieli studia objaśnia, co nowego trafi (lub już trafiło) do gry w ostatnim miesiącu tego roku.

Na samym początku Laureline, deweloper społecznościowy Assassin’s Creed, wspomina o pierwszym epizodzie (“Ścigani”) dodatku zatytułowanego Dziedzictwo pierwszego ostrza”, które ukazało się 4 grudnia.

Ponadto, Ubisoft nie zamierza zaprzestać dodawania darmowej zawartości do swojej gry – już wkrótce Assassin’s Creed Odyssey otrzyma kolejne, darmowe zadanie zatytułowane “Obraz wiary”. Spotkamy w nim m.in. Greckiego rzeźbiarza Polikleta.

W grudniu ulepszony zostanie także tryb fotograficzny – Ubisoft doda do niego kilka ciekawych efektów, w tym np. mgłę i bloom.

Do gry trafią też nowe przedmioty. Będą one dostępne zarówno w sklepie jak i u Oikosa z Olimpii – handlarza w grze.

Nie można nie wspomnieć o nowym menu rozwoju poziomu biegłości, do którego dostęp zostanie odblokowany po osiągnięciu maksymalnego, 50 poziomu. Dzięki tej nowości gracze będą mogli nadal rozwijać swoją postać.

Zobacz także: Gry w Lidlu – Call of Duty: Black Ops 4, Shadow of The Tomb Raider, Soulcalibur VI i więcej

W grudniu tego roku w Assassin’s Creed Odyssey pojawi się jeszcze kilka pomniejszych nowości. Więcej szczegółów znajdziecie w filmie:

Konkurs Assassin’s Creed Odyssey

Ulepszenia w wspomnianym wcześniej trybie fotograficznym mają związek z konkursem, który zapowiedziała Laureline. Zadaniem uczestników jest wykonanie jak najlepszego zdjęcia w określonej tematyce (oczywiście w Assasin’s Creed Odyssey). Konkurs trwa od 10 do 17 grudnia, a nagrodą główną jest edycja kolekcjonerska (“Spartan”) opisywanej gry. Więcej szczegółów znajdziecie w powyższym wideo.

Nie da się ukryć, że Ubisoft wzorowo wspiera swoją produkcję. Oby tak dalej!

Może Ci się spodobać...