Poznajcie ATOM – połączenie Fallouta i Wasteland. Premiera już na dniach!

ATOM gra

Fallout 76 jest kiepski. Wielu dotychczasowych fanów serii zawiodło się na najnowszej produkcji Bethesdy, ale na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej tytułów, które mogą udobruchać zniesmaczonych graczy.

Jedną z takich gier jest ATOM – postapokaliptyczna gra indie inspirowana takimi tytułami jak Fallout, Wasteland czy nawet Baldur’s Gate.

Wymienioną produkcję charakteryzuje walka w systemie turowym, dziesiątki umiejętności oraz mnóstwo statystyk postaci, których różne kombinacje mają wpływać na opcje dialogowe. W przeciwieństwie do Fallouta nie będziemy tu jednak przemierzać zniszczonych wojną nuklearną Stanów Zjednoczonych, a Sowieckie pustkowia.

Zobacz także: Discord Store zaoferuje 90% zysku dla producentów

ATOM cały czas w fazie early access, ale już teraz aż 96% recenzji na Steamie dodanych w ciągu ostatnich 30 dni jest pozytywnych. Co więcej, wiele osób informuje, że gra bardzo przypomina im pierwsze Fallouty. Jedno nie ulega wątpliwości – szykuje nam się świetna, niezależna produkcja!

Premiera pełnej wersji gry odbędzie się już za dwa dni, 19 grudnia 2019. Niestety, w ATOM RPG zagramy póki co tylko na PC, ale z tego co mówią twórcy, konsole także są na ich radarze. Kolejnym powodem, dla którego tytułowa produkcja jest warta zakupu to jej niska cena – zaledwie 54 zł na Steamie.

Może Ci się spodobać...