Bethesda uległa. Płócienne torby trafią do osób, które kupiły edycję kolekcjonerską Fallouta 76

Fallout 76 Power Armor Edition

Kilka dni temu rozpętała się prawdziwa afera. Gdy właściciele edycji kolekcjonerskiej (Power Armor Edition) Fallouta 76 w końcu zorientowali się , że w środku zamiast reklamowanej płóciennej torby znajduje się jej najtańszy, nylonowy odpowiednik, przelała się czara goryczy.

Po wielu naciskach i wycieczkach osobistych w stronę firmy, Bethesda w końcu uległa. Na jednym z oficjalnych kont dewelopera na Twitterze pojawiła się dziś informacja, że firma zdecydowała się naprawić swój błąd i wysłać upragnioną torbę wszystkim osobom, które zakupiły edycję Power Armor Fallouta 76.

Warunkiem otrzymania płóciennej torby jest wypełnienie formularza na oficjalnej stronie Bethesdy i załączenie tam dowodu zakupu opisywanej edycji. Program wymiany potrwa do 31 stycznia 2019 roku, więc lepiej zawczasu się zgłoście. Wysyłka ma się rozpocząć od razu, gdy torby zostaną wyprodukowane.

Fallout 76 płócienna torba
Płócienna torba z edycji kolekcjonerskiej Fallouta 76 – to o nią tyle zachodu.

Warto przypomnieć, że przedstawiciele Bethesdy w ogniu pytań o wspomnianą torbę nie mieli jednej regułki. Najpopularniejszą odpowiedzią firmy było zdecydowanie “wykonanie tej torby było za drogie”. Cóż, teraz producent zapłaci za swoje grzechy o wiele większą cenę – mowa to oczywiście o ogromnej klapie wizerunkowej i dodatkowych kosztach produkcji oraz wysyłki nowych toreb.

Może Ci się spodobać...