Chcesz poczuć się jak ptak? W Falloucie 76 możesz sobie “polatać”

Fallout 76

Gracze odkryli, że w Falloucie 76 można “latać”, co jest w sumie bardzo proste. Potrzebujemy tylko odpowiednich mutacji, perk i kilku zaprzyjaźnionych graczy. Niestety najprawdopodobniej mamy do czynienia z kolejną sytuacją, której Bethesda nie planowała.

W grze istnieje mutacja, która pozwala skakać o wiele wyżej. W połączeniu z jeszcze jedną mutacją, która powoduje, że spadamy znacznie wolniej, możemy zdziałać już nieco więcej. “Latanie” jest jednak możliwe dopiero z pewnym perkiem powodującym ulepszenie naszych mutacji, jeśli osoby, z którymi gramy także z niego korzystają. Zobaczcie sami, o co chodzi:

Zobacz także: Mikrotransakcje w Red Dead Online

Oczywiście nie do końca można nazwać to prawdziwym lataniem, ponieważ całość opiera się tu na bardzo wysokich skokach i wolnym spadaniu, co pozwoli nam dostać się w miejsca, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Jakby tego było mało, zirytujemy też innych graczy.

Bez wątpienia takie coś nie powinno znaleźć się w Falloucie 76. Pozostaje tylko czekać, aż Bethesda wyda stosowną aktualizację i miejmy nadzieję, poinformuje nas o zmianach.

Może Ci się spodobać...