Monster Hunter World: wersja Trial za darmo przez ograniczony czas

Monster Hunter World

Monster Hunter: World to obecnie jedna z najmocniejszych pozycji firmy Capcom. Co więcej, produkcja jest stale rozwijana – niedawno m.in. ogłoszono, że Wiedźmin Geralt trafi do świata gry. Jeśli chcecie sprawdzić opisywany tytuł, to lepszej okazji prędko nie będzie, bo Capcom poinformował, że Monster Hunter: World w wersji Trial można ograć za darmo. Przez ograniczony czas, rzecz jasna.

Wczoraj na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube został opublikowany filmik przypominający o tytułowym darmowym Trialu. Okazja do zapoznania się z uniwersum Monster Hunter: World trwa tylko do 17 grudnia. Niestety, darmową wersję gry mogą póki co sprawdzać tylko gracze konsolowi (PlayStation 4, Xbox One) – o wersji PC najwyraźniej zapomniano.

Zobacz także: 25 minut gameplayu z Beyond Good & Evil 2

Trial wiąże się oczywiście z kilkoma ograniczeniami – np. możemy wykonywać wszystkie misje fabularne i poboczne, ale tylko do 4 poziomu łowcy. Wszystkie elementy wyposażenia i bronie również są dostępne do wspomnianego poziomu, aczkolwiek odzwierciedlają one tylko mały procent tego, co możemy zdobyć w pełnej wersji gry (swoją drogą, jeśli przekonacie się do jej zakupu, to wasze postępy z Triala zostaną zachowane).

Może Ci się spodobać...