Nadchodzi nowy Far Cry! Ubisoft zaprezentował teaser

Far Cry teaser

Na samym wstępie tego tekstu zaznaczę, że jeśli nie grałeś w Far Cry 5, a zamierzasz to zrobić, to niekoniecznie chcesz oglądać tytułowy teaser ani czytać dalszą część tego newsa. W obu przypadkach poznasz zakończenie wspomnianej gry, co mogłoby popsuć ci zabawę. W każdym razie – ostrzegałem!

Nowy Far Cry zapowiedziany

Na kanale Ubisoft North America w serwisie YouTube pojawił się dziś teaser, który zapowiada kolejną odsłonę Far Cry lub dodatek do “piątki”. Motywem przewodnim jest tutaj wybuch bomby atomowej (czyli zakończenie Far Cry 5). W tle słyszymy narratora opowiadającego o zmianach w klimacie, które zaszły w ciągu co najmniej kilku lat od eksplozji. Na sam koniec dostajemy wzmiankę o narodzinach nowego świata.

Akcja nadchodzącego dzieła Ubisoftu będzie się zatem rozgrywać lata po wydarzeniach z Far Cry 5. Niestety na chwilę obecną nie wiemy, czy będzie to następna pełnoprawna odsłona serii, aczkolwiek na jej korzyść przemawia fakt, że od premiery Far Cry 5 minęło już dość sporo czasu – czy nie jest już trochę za późno na kolejny dodatek?

Zobacz także: Siódmy sezon Fortnite skuty lodem. Epic Games podsyca atmosferę

Jedno jest natomiast pewne – przyjdzie nam się zmierzyć z postapokaliptyczną rzeczywistością. Fabuła nadchodzącego Far Cry’a wciąż pozostaje wielką niewiadomą.

W każdym razie – wszystkiego dowiemy się już na gali The Game Awards 2018, która rozpocznie się o 2:30 w nocy z czwartku na piątek (6 grudnia). Warto rozważyć zarwanie nocki, jeśli ma się taką możliwość.

Może Ci się spodobać...