Pagan Online – “Diablo” twórców World of Tanks ze zwiastunem ukazującym rozgrywkę

Pagan Online

Wszyscy wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja z Blizzardem oraz Diablo: Immortal. Z sromotnej porażki giganta nie omieszkali skorzystać autorzy hitowego World of Tanks i w listopadzie tego roku pierwszy raz usłyszeliśmy o ich hack’n slashu – Pagan Online.

Wargaming, bo o nich mowa, pokazali wtedy jedynie animowany zwiastun swojej produkcji, więc nie było jasne, jak Pagan Online prezentuję się w rzeczywistości. Dziś nie jest to już tajemnica, ponieważ twórcy udostępnili krótki zwiastun ukazujący rozgrywkę we wspomnianej grze. Możecie go obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Premiera Metro Exodus przełożona na wcześniejszy termin

Na pierwszy rzut oka rozgrywka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wielu fanom Path of Exile czy starszych odsłon Diablo raczej nie spodoba się fakt, że twórcy postanowili pójść w nieco cukierkową grafikę aniżeli mrok i złowrogi klimat.

Wargaming zapowiedziało, że Pagan Online będzie stale rozwijane. Spoglądając chociażby na wspomniane wcześniej World of Tanks, to raczej nie są to słowa rzucane na wiatr i możemy się spodziewać regularnie dodawanej zawartości. Jeśli opisywana produkcja przypadła wam do gustu, to możecie zapisać się do jej przedpremierowych testów. Data oficjalnej premiery gry nie została jeszcze ogłoszona.

Może Ci się spodobać...