Ponad 8 godzin by zdobyć jedną sztabkę złota w becie Red Dead Online

Red Dead Redemption 2

Red Dead Online wciąż jest w fazie beta. Nie przeszkadzało to jednak Rockstarowi, by już na tym etapie wprowadzić do gry mikrotransakcje oferujące zakup tytułowych sztabek złota, które pełnią w grze funkcję drugiej waluty (zaraz po dolarach).

Coś jest jednak z tym systemem bardzo nie tak, ponieważ by zdobyć jedną sztabkę wspomnianego złota nie płacąc za nią, w najgorszym przypadku będziemy musieli spędzić w grze… około 8 godzin i 20 minut.

Do stworzenia jednej sztabki cennego kruszcu potrzebujemy aż 100 samorodków złota. Na chwilę obecną po ukończeniu gry w trybie Deathmatch (który trwa zwykle około 10 minut) otrzymujemy nagrodę w postaci od 2 do 4 wspomnianych samorodków. Zakładając, że mamy okropnego pecha i ciągle otrzymujemy po 2, a mecze trwają 10 minut, to by stworzyć jedną sztabkę złota będziemy musieli grać aż 500 minut (8 godzin i 20 minut).

Zobacz także: Najlepiej sprzedające się gry w PS Store (listopad 2018)

Bez wątpienia dużo wygodniej jest zapłacić kilka złotych i nie marnować aż tak dużo czasu, jednak ponad 8 godzin na zdobycie jednej sztabki złota to gruba przesada. Należy jednak pamiętać, że Red Dead Online to wciąż beta, co oznacza, że Rockstar prędzej czy później z pewnością poprawi niezbalansowaną ekonomię w grze.

Może Ci się spodobać...