“Anaconda” – oto prawdopodobna nazwa kodowa dev kitu Xboxa nowej generacji

Xbox

Konsole nowej generacji zbliżają się wielkimi krokami. Dziś prawdopodobnie dowiedzieliśmy się ciekawej informacji o nadchodzącym sprzęcie z obozu Zielonych – według Jeza Cordena, redaktora portalu Windows Central, dev kit nowego Xboxa nosi nazwę “Anaconda”.

Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to informacja potwierdzona przez sam Microsoft, więc należy spoglądać na nią z lekkim przymrużeniem oka. Poprzednie dev kity innych wersji Xboxa również trzymały się nazw kodowych z dziedziny gadów, więc zwiększa to wiarygodność tej wiadomości.

Zobacz także: Premiera ostatniego rozszerzenia do Spider-Mana

Dotychczas mówiło się, że to “Xbox Scarlett” będzie nową konsolą Microsoftu, jednak podobno “Scarlett” jest nazwą, która odnosi się w sumie do kilku sprzętów następnej generacji.

Warto przypomnieć, że według plotek nowy Xbox ma być naprawdę potężny – na tyle, by poradzić sobie z 4K i 60 FPS w większości gier. Ma to być możliwe dzięki najnowszej technologii od AMD, którą to Microsoft rzekomo zamierza wykorzystać w przynajmniej jednym urządzeniu z rodziny Xbox Scarlett. Przyszłość zapowiada się interesująco!

Może Ci się spodobać...