Poszukujemy redaktorów. Dołącz do naszego zespołu!

GAMERON.pl jest wciąż bardzo młodym portalem, ale już teraz każdego dnia odwiedzają nas tysiące osób. Rozrastamy się w bardzo szybkim tempie, aczkolwiek żeby utrzymać stabilny wzrost, potrzebujemy nowych osób, które zasilą skład naszej redakcji.

Redaktorzy poszukiwani

Jesteśmy już najprawdopodobniej najszybciej działającym portalem growym pod względem technicznym, ale chcemy także najszybciej dostarczać najświeższe informacje naszym czytelnikom. Niestety, nasza redakcja na chwilę obecną jest wciąż zbyt mała, by było to możliwe.

Jeśli więc jesteś pełnoletni, kochasz gry wideo, bardzo dobrze znasz język angielski (wymóg niekonieczny, jeśli chcesz publikować coś innego niż newsy) i umiesz świetnie pisać, to śmiało, zgłoś się do nas! Prześlij nam wiadomość na adres rekrutacja@gameron.pl i umieść w niej dowolny napisany przez siebie tekst (coś krótkiego, do 1000 znaków) w temacie gier wideo.

Jeśli twój tekst nam się spodoba, to z pewnością się odezwiemy – pisząc u nas będziesz miał szansę docierać ze swoimi publikacjami do dziesiątek tysięcy osób.

Na chwilę obecną nie będziemy w stanie zaoferować Ci wynagrodzenia finansowego, ale w zamian za to od czasu do czasu będziesz otrzymywać gry wideo do recenzji, a także pomożemy w rozwoju Twojej kariery dziennikarskiej. Mówiąc krótko, wszystkiego Cię nauczymy.

Oczywiście nie ma u nas żadnych norm do wyrobienia ani ustalonych godzin, w których będziesz musiał się zjawiać. To Ty decydujesz kiedy i ile piszesz.

Zapraszamy! Nie gryziemy. 🙂

Może Ci się spodobać...